Керамічна плитка для кухні, ванної кімнати, стін і підлоги

В якості корисних якостей керамічної плитки, варто, перш за все, відзначити її високу практичність. Зокрема, вона відрізняється великою вологостійкість, екологічністю, довговічністю і зручністю у використанні. При цьому не варто також залишати поза увагою її великий декоративний потенціал. Коли стіни і підлоги приміщення в квартирі облицьовуються керамічною плиткою, то спочатку краще підібрати саму плитку, а вже під неї – все решта предметів інтер’єру – меблі, сантехніку і т.д. Плитка служить прекрасним основним фоном в приміщенні, куди вже накладаються інші предмети інтер’єру.

Керамічна плитка – один з найстаріших оздоблювальних матеріалів на землі. На сьогодні, керамічна плитка вона ж кахель, є і найпопулярнішим обробним матеріалом. Плитка підходить для стін і підлоги, а сучасні ванні кімнати, кухні, коридори вже й уявити не можна без неї. Перші згадки про кахлі були виявлені в 3 (третьому) столітті до нашої ери, кахель використовувався для обробки палаців і храмів знаті, а по суті це була складна мозаїка.

Сучасне застосування мозаїки з кахлю або скла приносить радість простим смертним в різних куточках свого житла і в наш час.

 Використання мозаїки в інтер’єрі квартири дозволить не тільки внести в нього цікавий декор, але і послужить багатьом практичним цілям, так це – міцність і гігієнічність. Само собою, що мозаїка, виконана з натуральних матеріалів, буде коштувати досить дорого, тому краще віддати перевагу більш альтернативного і сучасного варіанту. Мозаїка, вартість за метр якої не надто сильно відрізняється від облицювання звичайної плитки, представлена ​​таким матеріалом як скло. Мозаїка зі скла трохи поступається за своїми якостями мозаїці з натуральних матеріалів, але зате її ціна буде цілком доступною. При цьому така мозаїка також буде відрізнятися міцністю, стійкістю до стирання і дії вологи.

Вибираючи керамічну плитку для облицювання ванної або кухні обов’язково слід врахувати загальний стиль дизайну квартири. Для оформлення інтер’єру в італійському стилі, типовими є мотиви античності. При цьому сама плитка відрізняється насиченою палітрою кольорів і великою кількістю золотистого відтінку. Інтер’єри в англійському стилі оформляються елегантною глянсовою плиткою насиченого кольору. У східних інтер’єрах переважають зелені, світло-сірі і темно-коричневі відтінки. При цьому поверхня плитки має матовою структурою, що забезпечує натуральний і органічний вигляд покриттю. Але, Ви самі собі можете придумати будь-який варіант обробки плиткою.

Сучасний стиль ванної кімнати оформлений при використанні глянсовою плитки великого розміру і без звичних швів між плиткою. Дуже по сучасному.

Найпопулярнішим напрямком в сучасному дизайні плитки на сьогодні є різноманітна геометрія у використанні плитки.

Плитка для інтер’єру виконується в різних геометричних формах. Вона може бути і круглої, і квадратної, і трикутної … При цьому у такий керамічної плитки чергуються кольору, відтінки і фактура.

В інтер’єрі плитку можна оформити по-різному. Це може бути плитка з однотонним фоном, тонована або з якимось малюнком. З декількох видів керамічної плитки можна створювати цілі візерунки та орнаменти, тим самим, підкреслюючи певний стиль приміщення.

Цікавим варіантом для будь-якого приміщення стане плитка з ефектом шовкографії. Її поверхня можна оформити будь-яким малюнком, включаючи фотографію.

Наш магазин створений з метою допомогти кожному окремому покупцеві вибрати якісний продукт по найкращій ціні. Орієнтуючись на потреби кожного свого клієнта, ми надаємо можливість укомплектовувати будь-які будівельні об’єкти: починаючи від приватних будинків і закінчуючи багатоповерховими будинками будь-якого житлового та нежитлового сектора. Пропонований нами асортимент продукції складається з декількох десятків тисяч найменувань будівельних та оздоблювальних матеріалів, що дозволяє в повній мірі задовольняти потреби будь-якого покупця.

Ви хочете замовити і купити керамічну плитку для кухні, ванної кімнати, стін і підлоги чи для ремонту і будівництва? Будівельні матеріали, господарські товари, побутову хімію, ламінат, різну сантехніку та електро і бензоінструменти, а також все для будівництва та ремонту в Рахівському районі? Все це, ви можете придбати в нашому магазині Центробуд.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори