Демонтаж стін із сухої штукатурки дозволяє виграти від 5 до 10 см надбавки до ширини кімнати, а в майбутньому не буде проблем з вбивання цвяхів в стіну. Саме тому, ми категорично проти використання гіпсокартонних стін в житлових приміщеннях. Їх плюс тільки в можливості швидкого монтажу, але при цьому ви втрачаєте корисну площу і маєте проблему з навішуванням предметів на стіни, не кажучи про складнощі транспортування і установки великих плит.

Знявши суху штукатурку, ви отримаєте голі стіни з цегли, газо- або шлакоблоків, в залежності від типу стіни. Для штукатурення стін необхідно купити алюмінієві маячки, які встановити з кроком приблизно 1 метр (точний крок визначається довжиною вашого робочого прав + 10 см). Маячки встановлюють за допомогою цвяхів або саморезов. Вертикальність установки найправильніше контролювати за допомогою лазерного нівеліра, встановленого з торця і спрямованого уздовж площини стіни. Після установки маячків переконуємося в тому, що проводка вся прокладена, і приступаємо до обштукатурювання, попередньо змочивши стіну грунтовкою. Штукатурити дуже просто: замішує у великій мисці суміш спеціальним міксером (насадка на дриль з великим крутним моментом і низькою швидкістю обертання) з розрахунку ~ 14 літрів на 1 мішок (30 кг), чекаєте кілька хвилин і перемішують повторно. Потім за допомогою шпателя-лопатки викладаєте всю штукатурку на стіну знизу вгору. У міру викладання зарівнювати правилами викладену суміш. Стандартна витрата штукатурки 10 кг на 1 кв.м. при товщині 10 мм, в реальності все залежить від кривизни базової поверхні. Після штукатурення чекаємо висихання – шар 10 мм сохне в середньому 5-7 днів. До повного висихання можна переходити до наступного етапу. Залізобетонні стіни штуркатуріть не треба, можна відразу відразу приступити до шпатлювання. Шпаклювання аналогічно роботам на стелі.

Наш магазин створений з метою допомогти кожному окремому покупцеві вибрати якісний продукт по найкращій ціні. Орієнтуючись на потреби кожного свого клієнта, ми надаємо можливість укомплектовувати будь-які будівельні об’єкти: починаючи від приватних будинків і закінчуючи багатоповерховими будинками будь-якого житлового та нежитлового сектора. Пропонований нами асортимент продукції складається з декількох десятків тисяч найменувань будівельних та оздоблювальних матеріалів, що дозволяє в повній мірі задовольняти потреби будь-якого покупця.

Ви хочете замовити і купити матеріали штукатурки стін чи для ремонту і будівництва? Будівельні матеріали, господарські товари, побутову хімію, ламінат, різну сантехніку та  електро і бензоінструменти,  а також все для будівництва та ремонту в Рахівському районі? Все це, ви можете придбати в нашому  магазині Центробуд.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори