Яке підлогове покриття вибрати для приватного будинку

При влаштуванні підлоги в приватному будинку можна не враховувати деякі обмеження, які є актуальними в багатоквартирному житловому будинку. Площа приватного житла зазвичай більше, що дозволяє гармонійно поєднувати кілька видів покриттів, що розрізняються за текстурою, малюнку, якості, підбираючи матеріал для кожного приміщення окремо з урахуванням його особливостей. Це практичне покриття, яке оптимально для нежитлових приміщень приватних будинків: ванних і туалетів, кухонь, коридорів, прихожих. Така підлога вологостійкий і гігієнічний, оскільки поверхня не вбирає забруднення і до того ж легко миється, в тому числі із застосуванням засобів побутової хімії. Також плитка безпечна для здоров’я, представлена ​​в широкому асортименті кольорів, текстур, розмірів. Головний недолік плиткового покриття – висока теплопровідність. Це означає, що покриття холодну на дотик. Проблема легко вирішується за допомогою пристрою теплої підлоги. Дерев’яні підлоги – традиційний варіант підлогового покриття в приватному будинку. Така підлога екологічний, теплий, комфортний. До того ж він презентабельно, дорого виглядає. З недоліків слід відзначити зменшення висоти приміщення, тому що необхідно встановити лаги під чорнову підлогу, а також скрипи, які виникають через особливості монтажу і матеріалу. Таке підлогове покриття потрібно періодично циклювати, так як воно втрачає первинний зовнішній вигляд через забруднень, механічних впливів. Його вартість досить висока. Слід пам’ятати і про те, що дерево в приватному будинку може бути зіпсовано комахами, які люблять селитися в ньому.

Наш магазин створений з метою допомогти кожному окремому покупцеві вибрати якісний продукт по найкращій ціні. Орієнтуючись на потреби кожного свого клієнта, ми надаємо можливість укомплектовувати будь-які будівельні об’єкти: починаючи від приватних будинків і закінчуючи багатоповерховими будинками будь-якого житлового та нежитлового сектора. Пропонований нами асортимент продукції складається з декількох десятків тисяч найменувань будівельних та оздоблювальних матеріалів, що дозволяє в повній мірі задовольняти потреби будь-якого покупця.

Ви хочете замовити і купити матеріали для підлоги чи для ремонту і будівництва? Будівельні матеріали, господарські товари, побутову хімію, ламінат, різну сантехніку та  електро і бензоінструменти,  а також все для будівництва та ремонту в Рахівському районі? Все це, ви можете придбати в нашому  магазині Центробуд.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори